Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri 

Adana
Güzelyalı Mah. 81021 Sok. No:4 01150 Çukurova – ADANA
Tel : 0322 2350717
Fax : 0322 2350656
adana@csb.gov.tr
Adıyaman
Merkez Eskisaray Mah. Atatürk Bulvarı Mimar Sinan Kültür Parkı yanı Merkez- ADIYAMAN
Tel : 0416 2163744
Fax : 0416 2162430
adiyaman@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/adiyaman

Afyon Karahisar
Osmangazi Mah. Ş. Cevhar Dudayev Cad. AFYONKARAHİSAR
Tel : 0272 2294850
Fax : 0272 2294832
afyon@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/afyon

Ağrı
Fırat Mah. Erzurum Cad. No:259 Merkez AĞRI
Tel : 0472 2151620
Fax : 0472 2151842
agri@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/agri

Aksaray
Zafer Mah. Nevşehir Yolu üzeri No:130
Tel : 0382 212 90 98
Fax : 0382 213 79 20
Aksaray
İstiklal Mahallesi No: 132 AKSARAY
Tel : 0 382 2175100
Fax : 0382 2175105
aksaray@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/aksaray

Amasya
Kirazlıdere Mahallesi Kemal Ilıcak Cad. No:4 AMASYA
Tel : 0358 2181166
Fax : 0358 2183272
amasya@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/amasya

Ankara
Eskişehir yolu 8. km. Odtü B kapısı Karşısı Lodumlu ANKARA
Tel : 0312 2197791
Fax : 0312 2197128
ankara@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/ankara

Antalya
Kiziltoprak Mah. Aliçetinkaya Cad. No.177 ANTALYA
Tel : 0 242 3217961
Fax : 0242 3217832
antalya@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/antalya

Ardahan
Valilik Hizmet Binası A blk. Kat:3 ARDAHAN
Tel : 0478 2114462
Fax : 0478 2114861
ardahan@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/ardahan

Artvin
Çamlık Mah.Çamlık Cad. 08000-Merke – ARTVİN
Tel : 0466 2121038
Fax : 0466 2121819
artvin@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/artvin

Aydın
Zeybek Mah. Bayındırlık Bulv. No:20 AYDIN
Tel : 0256 2195770
Fax : 0256 2195769
aydin@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/aydin

Aydın
Veis Paşa Mah. Hüküet Bulvarı No:65 K:2
Tel : 0256 214 99 93
Fax : 0256 214 51 43

www.aydin-cevreorman.gov.tr

Balıkesir
Kuvayi Milliye Mah. Karanfil Sk. No:1 BALIKESİR
Tel : 0266 2244715
Fax : 0266 2240319
balikesir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/balikesir

Bartın
Kemer Köprü Mah. Bülent Ecevit Bulv. No:45 BARTIN
Tel : 0378 2275565
Fax : 0378 2276103
bartin@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bartin

Batman
İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü BATMAN
Tel : 0488 2134846
Fax : 0488 2139025
batman@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/batman

Bayburt
Şingah Mah BAYBURT
Tel : 0458 2111168
Fax : 0458 2111166
bayburt@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bayburt

Bilecik
Gazi Paşa Mah. Ormancılar Sk. No:6 BİLECİK
Tel : 0228 2121020
Fax : 0228 2123947
bilecik@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bilecik

Bingöl
Bingöl Merkez Saray Mah. Zeki Ergezen Bulvarı BİNGÖL
Tel : 0426 2131134
Fax : 0426 2131872
bingol@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bingol

Bitlis
İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Bitlis Valiliği BİTLİS
Tel : 0434 2287251
Fax : 0434 2287535
bitlis@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bitlis

Bitlis
Atatürk mah. Hayat Sokak
Tel : 0434 226 68 30
Fax : 0434 226 99 85
bitlis@cevreorman.gov.tr

www.bitlis-cevreorman.gov.tr/

Bolu
Sağlık Mh Şehitler Cad. No: 54 BOLU
Tel : 0374 2703573
Fax : 0374 2703571
bolu@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bolu

Burdur
ATATÜRK MAHALLESİ ALİ KEMAL ERDEM BULV.50 DAİ.DEVLT.LOJM. C/BLOK NO :59 BURDUR (FETHİYE YOLU ÜZERİ)
Tel : 0248 2428068
Fax : 0248 2428053
burdur@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/burdur

Bursa
Stadyum Cad. Kapalı Spor Salonu Karşısı BURSA
Tel : 0224 2715110
Fax : 0224 2715109
bursa@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/bursa

Çanakkale
Cevatpaşa Mah. Piri Reis Mah. No:81 ÇANAKKALE
Tel : 0286 2171197
Fax : 0286 2170479
canakkale@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/canakkale

Çanakkale
Barbaros Mah. Akasya Sok. No:15/A
Tel : 0286 212 34 17 –  212 43 07 – 217 46 03
Fax : 0286 213 58 60
canakkale@cevreorman.gov.tr

www.canakkale-cevreorman.gov.tr/

Çankırı
İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ÇANKIRI
Tel : 0376 2121362
Fax : 0376 2133506
cankiri@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/cankiri

Çorum
Valilik Binası 9. Kat
Tel : 0364 224 34 31
Fax : 0364 224 31 72
corum@cevreorman.gov.tr
Çorum
Hükümet Konağı, ÇORUM
Tel : 0364 2242290
Fax : 0364 2249344
corum@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/corum

Denizli
Ankara Yolu üzeri, Bölge Trafik Karşısı, Sevindik DENİZLİ
Tel : 0258 2680004
Fax : 0258 2682782
denizli@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/denizli

Denizli
Özel İdare İşhanı Kat:5  20100
Tel : 0258 265 62 88 – 0258 265 36 32
Fax : 0258 265 62 87
denizli@denizli-cevreorman.gov.tr

www.denizli-cevreorman.gov.tr

Diyarbakır
Bağlar İlçesi Turgut Özal Bulvarı DİYARBAKIR
Tel : 0412 2371406
Fax : 0412 2371400
diyarbakir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/diyarbakir

Düzce
Eski İstanbul Cd. Aziziye (Günlü) Mahallesi (Devlet Orman Fidanlığı) 81010 Merkez
Tel : 0380 514 24 11
Fax : 0380 512 22 35
81@duzcecevreorman.gov.tr
aekdkmp@duzcecevreorman.gov.tr

www.duzcecevreorman.gov.tr/

Düzce
Hükümet Konağı Binası F Blk. Kat:2 DÜZCE
Tel : 0380 5245827
Fax : 0380 5241621
duzce@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/duzce

Edirne
Vilayet Binası Zemin Kat EDİRNE
Tel : 0284 2251849
Fax : 0284 2145496
edirne@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/edirne

Edirne
Lozan Cad. (Karaağaç Yolu) 22050
Tel : 0284 223 74 91 – 0284 223 76 39
Fax : 0284 223 89 99
edirne@cevreorman.gov.tr

www.edirne-cevreorman.gov.tr

Elazığ
Sürsürü Mahallesi Atatürk Bulvarı No:91 23040 ELAZIĞ
Tel : 0424 2411145
Fax : 0424 2411144
elazig@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/elazig

Erzincan
Karaağaç Mah. Fabrika Cad. No:8 Merkez
Tel : 0446 223 73 08
Fax : 0446 223 08 55
erzincan@cevreorman.gov.tr

www.erzincan-cevreorman.gov.tr

Erzincan
Fevzipaşa Cad. Erzurum Yolu Üzeri Merkez ERZİNCAN
Tel : 0446 226 15 00
Fax : 0446 226 15 01
erzincan@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/erzincan

Erzurum
Yönetim Cad. Yakutiye ERZURUM
Tel : 0442 235 52 02
Fax : 0442 235 52 10
erzurum@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/erzurum

Erzurum
Et Balık Kurumu Karşısı
Tel : 0442 233 68 22
Fax : 0442 235 24 33

www.erzurum-cevreorman.gov.tr

Eskişehir
Hoşnudiye Mah. Ambarlar Sok. No:10 (İstasyon Arkası)
Tel : 0222 335 88 98
Fax : 0222 335 35 99
eskisehir@eskisehir-cevreorman.gov.tr

www.eskisehir-cevreorman.gov.tr

Eskişehir
Ertuğrul Gazi Mah. Şahin Cad. No:2 ESKİŞEHİR
Tel : 0222 335 35 73
Fax : 0222 325 00 25
eskisehir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/eskisehir

Gaziantep
Budak Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı No: 9 Şehitkamil GAZİANTEP
Tel : 0342 321 39 02
Fax : 0342 321 39 00
gaziantep@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/gaziantep

Gaziantep
Vilayet Binası Kat:4
Tel : 0342 220 42 90
Fax : 0342 220 42 91
gaziantep@cevreorman.gov.tr

www.gaziantep-cevreorman.gov.tr

Giresun
Çıtlakkale Mahallesi Atatürk Bulvarı No:288
Tel : 0454 215 31 17
Fax : 0454 215 31 28
giresun@cevreorman.gov.tr

www.giresun-cevreorman.gov.tr

Giresun
ÇITLAKKALE MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI HÜKÜMET KONAĞI C BLOK 3. KAT GİRESUN
Tel : 0454 215 75 45
Fax : 0454 215 75 43
giresun@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/giresun

Gümüşhane
Kazım Karabekir Cad. No : 23 Yenimahalle Merkez GÜMÜŞHANE
Tel : 0456 213 12 71
Fax : 0456 213 29 78
gumushane@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/gumushane

Gümüşhane
İnönü Mahallesi  No:4 Kat:1
Tel : 0456 213 22 07
Fax : 0456 213 22 54
gumushane@cevreorman.gov.tr

www.gumushane-cevreorman.gov.tr

Hakkari
Kayacan Cad. Özel İdare Hizmet Binası Kat:1
Tel : 0438 211 07 82
Fax : 0438 211 07 81
bilgi@hakkaricevreorman.gov.tr
bilgiedinme@hakkaricevreorman.gov.tr

www.hakkaricevreorman.gov.tr/

Hakkari
(Eski Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü) Medrese Mah. No:41 Merkez HAKKARİ
Tel : 0438 211 60 20
Fax : 0438 211 62 75
hakkari@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/hakkari

Hatay
Kanatlı Mah. Atatürk Cad. HATAY
Tel : 0326 216 06 06
Fax : 0326 213 71 24
hatay@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/hatay

Hatay
Yavuz Sultan Selim Cad. Stadyum Karşısı Orman İşletme Müd. Kat:3
Tel : 0326 213 77 43
Fax : 0326 214 30 87
hatay@cevreorman.gov.tr

www.hatay-cevreorman.gov.tr

Iğdır
Valilik Binası Kat: 2 IĞDIR
Tel : 0476 227 67 04
Fax : 0476 227 70 66
igdir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/igdir

Isparta
İstanbul Cad. No:83 32200
Tel : 0246 228 74 63
Fax : 0246 228 53 96
isparta@cevreorman.gov.tr

www.ispartacevreorman.gov.tr

Isparta
Davraz Mah. ISPARTA
Tel : 0246 224 13 00
Fax : 0246 224 12 98
isparta@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/isparta

İstanbul
Barbaros Bulvarı NO:137 Balmumcu-Beşiktaş İSTANBUL
Tel : 0212 318 41 00
Fax : 0212 288 68 92
istanbul@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/istanbul

İstanbul Anadolu
Hasip Uzunçayır Cad. İncirlibostan Spor Kulübü Yanı Hasanpaşa Kadıköy
Tel : 0216 339 63 00 – 0216 545 15 28
Fax : 0216 327 00 67
bilgi@istanbulcevor.gov.tr

www.istanbulcevor.gov.tr

İstanbul Avrupa
Fatih Orman Kampüsü Maslak
Tel : 0212 262 57 56 – 0212 262 11 37
Fax : 0212 262 51 79
bilgi@istanbulcevor.gov.tr

www.istanbulcevor.gov.tr

İzmir
Anadolu Caddesi No: 40 Tepekule Kongre ve İş Merkezi Bayraklı
Tel : 0232 461 33 77 – 0232 461 44 27
Fax : 0232 461 44 43
cevre@izmir-cevreorman.gov.tr

www.izmir-cevreorman.gov.tr

İzmir
Anadolu Caddesi No:41/5 35010 Bayraklı İZMİR
Tel : 0232 341 68 00
Fax : 0232 341 65 36
izmir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/izmir

Kahramanmaraş
İsmet Paşa Mah. Yeni Hükümet Cad. KAHRAMANMARAŞ
Tel : 0344 223 53 69
Fax : 0344 214 28 93
kahramanmaras@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kahramanmaras

Kahramanmaraş
PK 154 Hacı Bayram Veli Mahallesi, Sait Zarifoğlu Bulvarı, No: 221
Tel : 0344 234 20 99
Fax : 0344 234 21 93
mail@kmarascevor.gov.tr

www.kmarascevor.gov.tr

Karabük
Valilik Binası Zemin Kat İl Çevre ve Orman Müdürlüğü 78100
Tel : 0370 412 48 05
Fax : 0370 412 70 72
info@karabuk-cevreorman.gov.tr

www.karabuk-cevreorman.gov.tr/web/index.php

Karabürk
Ergenekon Mah. Hükümet Konağı Binası Kat:4 KARABÜK
Tel : 0370 415 38 60
Fax : 0370 412 30 04
karabuk@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/karabuk

Karaman
Sakabaşı Mah. Mut Cad. Hükümet Konağı C Blok K.2 70200 KARAMAN
Tel : 0338 213 82 57
Fax : 0338 213 16 46
karaman@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/karaman

Karaman
İstasyon Cad. Orman İşletme Şefliği Binası
Tel : 0338 214 93 88
Fax : 0338 214 92 88
karaman@cevreorman.gov.tr

www.karaman-cevreorman.gov.tr

Kars
Faik Bey Cad. No:5 (Eski MİT Binası)
Tel : 0474 212 58 00
kars@cevreorman.gov.tr
cevre@karscevreorman.gov.tr
agm@karscevreorman.gov.tr
dkmp@karscevreorman.gov.tr
imi@karscevreorman.gov.tr

www.karscevreorman.gov.tr

Kars
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü KARS
Tel : 0474 212 70 32
Fax : 0474 212 70 35
kars@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kars

Kastamonu
Hepkebirler Mahallesi Sakarya Cad. No: 20 37100
Tel : 0366 212 52 63 – 212 80 20
Fax : 0366 212 80 20 – 212 33 78
bilgi@kastamonu-cevreorman.gov.tr

www.kastamonu-cevreorman.gov.tr/

Kayseri
Kocasinan  Belediyesi Kat:4
Tel : 0352 222 11 04
kayseri@cevreorman.gov.tr

www.kayseri-cevreorman.gov.tr/

Kayseri
Mevlana Mah. Kocasinan Bulvarı No.155 Kocasinan- KAYSERİ
Tel : 0352 222 42 86 – 222 89 84
Fax : 0352 222 89 89
kayseri@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kayseri

Kilis
Rıfat Kazancıoğlu Mah. İnönü Cad. No:8 KİLİS
Tel : 0348 813 99 81
Fax : 0348 813 49 12
kilis@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kilis

Kırıkkale
Valilik Konağı A Blok K. 1-3 KIRIKKALE
Tel : 0318 224 95 69
Fax : 0318 224 25 50
kirikkale@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kirikkale

Kırıkkale
Kaletepe Mahallesi Samsun Yolu Bulvarı Ulutaş Apartmanı N0:151 KIRIKKALE / TÜRKİYE
Tel : 0318 234 13 00 – 0318 234 13 03
Fax : 0318 234 12 97

kirikkale.cevreorman.gov.tr

Kırklareli
Bademlik Mah. Eriklice Cad. No:8 Merkez KIRKLARELİ
Tel : 0288 214 29 56 – 0288 214 10 68
Fax : 0288 214 16 56
kirklareli@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kirklareli

Kırşehir
Kervansaray Mah. Bayındır Sk. 40100 KIRŞEHİR
Tel : 0386 262 24 24
Fax : 0386 262 24 28
kirsehir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kirsehir

Kırşehir
Kırşehir Ankara Karayolu 3.Km Dsi Karşısı 40100 Kırşehir
Tel : 0386 262 16 89
Fax : 0386 262 16 89

www.kirsehir-cevreorman.gov.tr

Kocaeli
Karabaş Mah.Belde Sok.Valilik Binası Kat:2 İzmit KOCAELİ
Tel : 0262 325 31 85
Fax : 0262 325 31 87
kocaeli@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kocaeli

Konya
Horozluhan Mah. Abdülbasri Sok. No.2 42060 Selçuklu- KONYA
Tel : 0332 235 45 20
Fax : 0332 235 45 27
konya@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/konya

Kütahya
Zafer Meydanı Belediye Yanı No:7
Tel : 0274 223 63 22
Fax : 0274 223 63 22
kutahya@cevreorman.gov.tr

www.kutahya-cevreorman.gov.tr

Kütahya
Gaybiefendi Mah. Atatürk Bulvarı No:93 43100 KÜTAHYA
Tel : 0274 223 60 75
Fax : 0274 223 60 79
kutahya@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/kutahya

Malatya
Çöşnük Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. No:4 44320 – MALATYA
Tel : 0422 371 11 90
Fax : 0422 371 11 89
malatya@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/malatya

Manisa
İzmir-Bursa Karayolu Üzeri. Uncu Bozköy Mevkii No:181 MANİSA
Tel : 0236 233 26 70
Fax : 0236 233 17 90
manisa@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/manisa

Mardin
13 Mart Mah. Emniyet Cad. Yenişehir MARDİN
Tel : 0482 212 11 99
Fax : 0482 212 28 92
mardin@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/mardin

Mersin
Camişerif Mh. İsmet İnönü Bulvarı Liman Yanı No:13 MERSİN
Tel : 0324 237 27 05
Fax : 0324 238 27 12
mersin@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/mersin

Muğla
Recai Güreli Caddesi 2 Nolu Özel İdare İşhanı MUĞLA
Tel : 0252 214 12 58
Fax : 0252 214 31 09
mugla@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/mugla

Muş
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü MUŞ
Tel : 0436 216 10 78
Fax : 0436 216 10 75
mus@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/mus

Nevşehir
Ragıp Üner Mah. 60. Cad. No:1 NEVŞEHİR
Tel : 0384 215 10 55
Fax : 0384 215 10 56
nevsehir@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/nevsehir

Niğde
Adana Yolu üzeri. Mezbaha Cad. NİĞDE
Tel : 0388 232 34 10
Fax : 0388 232 34 17
nigde@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/nigde

Ordu
Karşıyaka Mah. Atatürk Bulvarı ORDU
Tel : 0452 233 95 88
Fax : 0452 233 25 08
ordu@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/ordu

Osmaniye
Yeni Valilik Binası OSMANİYE
Tel : 0 328 826 15 10
Fax : 0 328 826 15 70
osmaniye@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/osmaniye

Rize
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü RİZE
Tel : 0464 213 00 90
Fax : 0464 213 13 08
rize@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/rize

Sakarya
Resmi Daireler Kampüsü D Blk. Camili Adapazarı SAKARYA
Tel : 0264 251 36 57-58
Fax : 0264 251 36 62
sakarya@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/sakarya

Samsun
Bahçelievler Mah. Lise Cad. No:41 SAMSUN
Tel : 0362 230 80 60
Fax : 0362 230 80 61
samsun@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/samsun

Şanlıurfa
Yenişehir Milli Egemenlik Cad. 218 Sk. Telekom Arkası ŞANLIURFA
Tel : 0414 313 17 90
Fax : 0414 314 00 19
sanliurfa@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/sanliurfa

Siirt
Yenimahalle Adil Yaşa Cad. No:3 Merkez SİİRT
Tel : 0484 223 23 00
Fax : 0484 223 29 76
siirt@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/siirt

Sinop
Okullar Cad. SİNOP
Tel : 0368 261 95 30
Fax : 0368 261 95 31
sinop@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/sinop

Şırnak
Dicle Mah. Eğitim Cad. No:44 ŞIRNAK
Tel : 0 486 216 20 92
Fax : 0 486 216 20 93
sirnak@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/sirnak

Sivas
Muhsin Yazıcıoğlu Bulv. Kümbet SİVAS
Tel : 0346 227 03 73
Fax : 0346 227 02 49
sivas@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/sivas

Tekirdağ
Orta Cami Mahallesi Muratlı Cad. Özel İdare Binası Kat: 2-3 TEKİRDAĞ
Tel : 0282 261 20 40
Fax : 0282 261 41 17
tekirdag@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/tekirdag

Tokat
Tokat Hükümet Konağı İlave Blok K.2 TOKAT
Tel : 0 356 214 10 08
Fax : 0 356 214 11 05
tokat@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/tokat

Trabzon
Beşirli Mahallesi No:2 Eski Sahil Yolu TRABZON
Tel : 0462 221 16 67
Fax : 0462 221 16 79
trabzon@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/trabzon

Tunceli
Alibaba Mah. Fevzi çakmak Cad. No:4 TUNCELİ
Tel : 0428 212 10 00
Fax : 0428 212 18 24
tunceli@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/tunceli

Uşak
Cumhuriyet Mah.İkinciemlak Sok.No:1 UŞAK
Tel : 0276 223 70 60
Fax : 0276 223 70 69
usak@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/usak

Van
Hastane Cad.Vali Mithatbey Mh. VAN
Tel : 0432 214 30 65
Fax : 0432 216 23 22
van@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/van

Yalova
Süleymanbey Mah.Yalı cad.Kurtuluş sok.No:3 YALOVA
Tel : 0226 813 69 61
Fax : 0226 813 83 58
yalova@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/yalova

Yozgat
Aşağı Nohutlu Mh.2 No’lu hükümet konağı YOZGAT
Tel : 0354 212 10 62
Fax : 0354 212 10 62
yozgat@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/yozgat

Zonguldak
Valilik Binası 5.kat ZONGULDAK
Tel : 0372 251 93 39
Fax : 0372 252 12 61
zonguldak@csb.gov.tr

www.csb.gov.tr/iller/zonguldak

 FooterDanismaHatti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>